Do 26. 7. 2017 jsme na dovolené.  Vaše objednávky vyřídíme ihned po návratu, u většiny objednávek můžeme i z dovolené zařídit jejich vyřízení náhradním způsobem. Na dotazy se pokusíme odpovědět i v průběhu dovolené, ale s jistotou opět vše vyřídíme až po návratu. Nemáme zde možnost telefonické kounikace. Děkujeme za pochopení

NEJPRODÁVANĚJŠÍ:

Vynikající český vodní filtr Dionela FDN2 s atestem i pro kojence od 6 měsíců vodní filtr Dionela

 

Ventil s keramickou kartuší pro filtry Dionela pod linku 

Ventil s keramickou kartuší vlevo. Vpravo je stávající vodovodní baterie.

 

.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ:

Vynikající český vodní filtr Dionela FDN2 s atestem i pro kojence od 6 měsíců vodní filtr Dionela

 

Ventil s keramickou kartuší pro filtry Dionela pod linku 

Ventil s keramickou kartuší vlevo. Vpravo je stávající vodovodní baterie.

 

.

Ověřeno zákazníky:

 

Ověřeno zákazníky:

 

dovolená do 26. 7. dovolená

do 26. 7. 2017 jsme na dovolené.  Vaše objednávky vyřídíme ihned po návratu, u většin objednávek můžeme i z dovolené zařídit jejich vyřízení náhradním způsobem. Na dotazy se pokusíme odpovědět i v průběhu dovolené, ale s jistotou opět vše vyřídíme až po návratu. Děujeme za pochopení

417174_5234

Kontaky:

info@filtrypitnevody.cz

 

po dobu dovolené do 26. července prosíme výhradně o kontakt e-mailem, nemáme zde možnost telefonické komunikace. děkujeme za pochopení. Většinu internetových objednávek vyřizujeme i z dovolené náhradním způsobem a na e-mailovou komunikaci a dotazy můžeme příležitostně  reagovat.

 

Zápis v Živnostenském rejstříku zde

IČO: 68798768


Adresa:

(na této adrese není kamenná prodejna, pouze sídlo internetového obchodu)

 

Václav Tříska

K Halám 885,

252 44, Psáry-Dolní Jirčany

 

 

Od října 2016 jsme pro Vás otevřeli nové odběrné místo:

Petýrkova 1952/22, Praha 4,

(200 metrů od Obchodního Centra Chodov, na metru C chodov)

i zde, stejně jako na naší hlavní adrese v Dolních Jirčanech, je možno objednané zboží z našeho e-shopu osobně vyzvednout na základě vzájemné dohody na dnu a času předání a to po odeslání objednávky po e-shopu a následné vzájemné e-mailové komunikaci vedoucí k dohodě na dnu a času předání zboží. Není zde kamenná prodejna.

 

 

Nejsme plátci DPH. Pro plátce DPH je na požádání možno dodat některé zboží přímo z velkoskladu (plátce DPH) takže je pak možný i odpočet DPH. Pokud plánujete dát zboží do účetnictví plátce DPH,  je toto potřeba uvést v objednávce a vyčkat potvrzení, zda je to u toho kterého konkrétního zboží možné.

 

Kontaktní formulář

Předmět zprávy *:
Emailová adresa *:
Zpráva pro nás *:
Jaký je výsledek  - *
 

 

 

Líbí se Vám naše stránky? Řekněte to svým známým. Nelíbí se vám, nebo máte nějaký podnět ke zlepšení? Řekněte to nám, Vaše postřehy a nápady na zlepšení jsou pro nás velmi cenné. Děkujeme.