Ověřeno zákazníky:

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ:

Vynikající český vodní filtr Dionela FDN2 s atestem i pro kojence od 6 měsíců vodní filtr Dionela

 

Ventil s keramickou kartuší pro filtry Dionela pod linku 

Ventil s keramickou kartuší vlevo. Vpravo je stávající vodovodní baterie.

 

.

Naše služby

Doprava a odborná montáž filtračních zařízení. Ceny montáže jsou závislé na místních podmínkách a mohou se individuálně lišit, kalkulace se provádí na základě zaslaných fotografií z místa montáže.

 

Orientačně:

cca 500,- Kč u montáže vodního filtru Dionela na přepínač umístěný na konec vodovodního ramínka, montáž sprchového filtru Dios.

 

cca 1000,- Kč u montáží vodních filtrů Dionela s vrtáním linky či dřezu, nebo s demontáží vodovodní baterie. (nejčastější způsob montáže, například pomocí sady s ventilem s keramickou kartuší.)

 

cca 1500,-  Kč u sestav Reverzní osmózy pro pitnou vodu - montáž zařízení na přívod vody a na odpad, montáž baterie k zařízení, uvedení do provozu.

 

cca 2000 - 4000,- Kč u složitějších montáží na atypické připojení, při montážích vyžadujících demontáž odpadu, dřezu, kuchyňských skříněk, vyřezávání otvorů v zadních či bočních mezistěnách kuchyňských skříněk a podobně. Rovněž u montáže UV lamp a montáže mechanických filtrů.

K montáži je v některých případech potřebný připojovací materiál, ten je účtován zvlášť po předchozí kalkulaci a seznámení klienta s rozpočtem.

Montáž filtru je možná téměř vždy a všude, neodradí nás problémy a překážky, umíme si poradit a pracujeme svědomitě a precizně, nezůstává po nás nepořádek.

 

Náklady na cestu se účtují 7 Kč/Km.

 

V případě, že bydlíte v místě od Prahy vzdáleném, a přesto si přejete filtrační zařízení od nás namontovat, pokusíme se dohodnout na termínu montáže s více klienty v oblasti najednou, aby se náklady na cestovné rozložily)

 

Nabízíme také možnost osobní výměny filtračních vložek filtrů (zejména filtrů Dionela a sestav Reverzní osmózy) po uplynutí doby jejího používání (nejčastěji 6 měsíců až 2 roky podle typu), spolu s tím vyčistíme filtrační zařízení a uvedeme jej opět do chodu. Cena je součet ceny regenerace filtrační vložky nebo sady nových filtrů, plus od 500,- Kč u Dionely,  a  1000,- Kč  u složitějších servisů reverzních osmóz  za práci  plus případné náklady za cestu 7 Kč/km.

 

Nákupem u nás tedy nezískáváte jen zboží, ale i návaznou péči a osobní kontakt.

 

.

rozbor vody

Rádi Vám poradíme s výběrem nejbližší akreditované laboratoře pro zadání rozboru vody z Vaší studny a s jeho rozsahem. U vodovodní vody není potřeba rozbor individuálně zadávat, stačí o něj požádat Vašeho dodavatele vody. Pouze v některých případech může být potřeba některou položku rozboru individuálně doplnit pro konkrétní způsob úpravy vody. To vyplyne ze vzájemné komunikace.

 

Budeme se Vám osobně věnovat a připravíme Vám konkrétní nabídku na základě Vašich konkrétních potřeba a možností.

 

 

 

 

 

ZPĚT na hlavní stránku - Produkty